Plan marketingowy

Na tej stronie poruszam bardzo ważną sprawę, w jaki sposób w tym biznesie można zarobić pieniądze. Przyznam, że ja przyłączyłam się do DXN znając go bardzo pobieżnie, całkowicie ufając mojemu sponsorowi, ale Wam radzę zapoznać się z planem marketingowym, bo różni się on nieco od ogólnie przyjętych.

Bardzo wiele osób słysząc o network marketingu od razu ma negatywne podejście, ale dlaczego? Sam model biznesowy jest naprawdę działającym systemem, skąd więc to krytyczne nastawienie? Osoby badające to zjawisko uważają, że nie jest problemem to, iż ktoś nie zdobył sukcesu w biznesie MLM, ale że stracił pieniądze! W jaki sposób można stracić pieniądze w network marketingu?

Po pierwsze, kupując drogie pakiety wstępne. Jeśli pieniądze pochodzą ze sprzedaży pakietów, a nie ze sprzedaży produktów, to nie jest to stabilny model konsumencki. Jeśli w takim biznesie nie osiągnę sukcesu, stracę pieniądze. Drugi powód to drogie szkolenia, trzeci to koszty, czyli pieniądze, jakie wydajesz na telefony, podróże, reklamę. W DXN te problemy zostały zmniejszone do minimum.

Aby mieć czysty obraz przed przystąpieniem do jakiejkolwiek firmy MLM ważne jest zapoznanie się z jej planem marketingowym. Musisz wiedzieć z góry, z jakimi kosztami się wiąże i jaką dostaniesz prowizję.

Zobaczmy, jak to wygląda w przypadku DXN.

Istnieje kilka sposobów przyłączenia się do biznesu.

 1. Darmowa rejestracja – upoważnia do kupowania produktów po cenach hurtowych, nie upoważnia jednak do otrzymywania bonusów i prowizji. Darmową rejestrację można w każdej chwili zmienić wpłacając opłatę rejestracyjną 87zł zachowując zdobyte do tego czasu punkty. Możliwości wykupienia pakietu startowego DSP ważna jest przez dwa tygodnie od daty darmowej rejestracji.
 2. Rejestracja z opłatą 87zł plus zakup jakiegokolwiek produktu. Upoważnia poza uprawnieniami dostępnymi przy darmowej rejestracji do otrzymania darmowej strony internetowej, sklepu internetowego, wirtualnego biura, możliwości naliczania bonusów i otrzymania pakietu szkoleniowego. W pakiecie znajdują się materiały dotyczące produktów i dokładny plan marketingowy.
 3. Najkorzystniejszy jednak i przez to wybierany przez największą liczbę przyłączających się do nas osób jest tak zwany Dynamic Start Program, DSP. Celem programu jest zapewnienie szybkiego startu i możliwość natychmiastowego zarabiania pieniędzy osobom przyłączającym się, daje również darmowe członkostwo.

Pakiety startowe zawierają najpopularniejsze produkty firmy. Jest to 6 zestawów o różnych wartościach z różnymi produktami. Wartość pakietu zostaje zwrócona w 110, 130 i 150% (w zależności od wartości pakietu) w ten sposób, że od każdego zakupu można odpisać 10%, aż do wyczerpania sumy DSP. Praktycznie pakiet startowy jest nie tylko darmowy, ale jest nagradzany przez firmę dodatkowymi procentami. Osoba rejestrująca się z pakietem startowym przez 3 miesiące będzie otrzymywać bonus startowy od każdej nowej osoby rejestrującej się z pakietem startowym (60% od wartości SV pakietu). Umożliwia to szybki wzrost punktów na początku członkostwa, co bardzo ułatwia start w tym biznesie i zapewnia, że nie tracisz pieniędzy wydanych na pakiet.

Jest to wyjątkowa możliwość niespotykana w innych sieciach MLM, podobnie jak niespotykany jest system wzrostu punktów, który nigdy się nie zeruje. Raz zdobyte punkty pozostają na twoim koncie, nawet, jeśli przez jakiś czas nie zajmujesz się biznesem. Tym samym nigdy nie zmniejsza się również poziom bonusów.

Gdy już jesteś członkiem DXN dochody uzyskujesz w następujący sposób:

 1. Marża ze sprzedaży detalicznej: 15-25%

To profit bezpośredni ze sprzedaży produktów zakupionych przez ciebie po cenie dla stałego klienta osobom niebędącym członkami DXN.

Profit uzyskany w systemie prowizji i bonusów:

Jedynym warunkiem otrzymania prowizji od własnych i grupowych zakupów jest uzyskanie w danym miesiącu 100 punktów z własnych zakupów. Nie jest to wielkim wyzwaniem, zwłaszcza, że przystępując do DXN robisz to przeważnie, jako stały klient, więc jesteś konsumentem i również zaopatrujesz w te produkty rodzinę i znajomych.

 1. Bonus grupowy

6% – 21%

Zbieranie punktów ma właściwie znaczenie tylko do zdobycia poziomu Star Agent (4500 punktów).

Jak można to osiągnąć??

Początkowo wydawało mi się to niemożliwe do osiągnięcia! Ale tu przychodzi nam z pomocą opisany już program DSP, oraz nowo przyłączeni członkowie grupy. Razem idzie to o wiele szybciej. Ale ilekolwiek czasu by to nie trwało, poziom Star Agenta prędzej czy później nieuchronnie uzyskasz.

A dlaczego punkty mają znaczenie tylko do wartości 4500?

Bo potem liczy się tylko to, jakie wyniki uzyskają przyłączające się do ciebie osoby! System bonusów zachęca sponsorów do wspierania swoich partnerów w osiągnięciu sukcesu i kolejnych poziomów od star agenta do upragnionego poziomu Star Diamond a potem wyżej i wyżej.

 1. Bonus Star Group 25% – 37%

Warunek: własne zakupy o wartości 100 punktów i zakupy grupowe o wartości 300 punktów.

Tu już się liczy, ilu bezpośrednich Star Agentów masz w grupie!

Jeśli 3, to osiągasz poziom Star Ruby!

Jeśli 6, to osiągasz upragniony poziom Star Diamond!

 1. Bonus rozwojowy do 15% – zależy od ilości Star Agentów w twojej grupie

Warunek: Musisz być Star Agentem.

 1. Międzynarodowy udział w zysku -liczony od 2% obrotu DXN Company w danym miesiącu na całym świecie!

Aby go otrzymać musisz być kwalifikowanym Star Diamondem.

 1. Bonus kierowniczy do 15%

Warunek: musisz być Star Diamondem.

Bonusy opisane w punktach 4, 5 i 6 są typu honorariów, czyli przynoszą rzeczywisty dochód pasywny!!!

 1. Dopłata do seminarium wyjazdowego 2%
 2. Jednorazowy motywacyjny dodatek 130 Euro

Jeśli w twojej grupie jest trzech bezpośrednich Star Agentów.

 1. Dopłata do wyjazdu motywacyjnego 900 Euro (ciekawe podróże w dalekie miejsca)

Jeśli w twojej grupie już 5 osób otrzymało jednorazowy dodatek motywacyjny.

Jest to sporo suchych informacji i przyznam, że ja też musiałam porządnie przysiąść i przegryźć się przez nie, żeby mieć jakieś pojęcie. Właściwie najbardziej wierzyłam własnym oczom widząc jak ludzie w różnym wieku, z najróżniejszym wykształceniem i pochodzeniem społecznym z miesiąca na miesiąc osiągają nowe poziomy, przyprowadzają nowych zadowolonych członków grupy dzieląc się swoimi doświadczeniami.

Ogólnie można powiedzieć, że po uzyskaniu poziomu Star Agenta zarabia się o wiele więcej niż wartość własnych zakupów, więc produkty otrzymujesz za darmo i jeszcze zostaje nadwyżka pieniędzy. Zarobki umożliwiające porzucenie etatu zaczynają się od poziomu Star Diamond, oczywiście nie trzeba rezygnować z pracy, zwłaszcza, jeśli się ją lubi!

Jak widzisz, jest to biznes, w który trzeba włożyć pracę i zaangażowanie (nie wierzę w zarabianie pieniędzy bez pracy, ty też w to nie wierz!), ale można stosunkowo łatwo dojść do poziomu, który zapewni ci stały dochód pasywny, zdrowie i dużo, dużo satysfakcji, bo nie możemy zapominać, że pieniądze to jeszcze nie wszystko!

Uważajmy na siebie i dbajmy o innych! To daje sens naszej pracy.

+36 30 473 0854

dorota.f@gmail.com

http://dorota-blog.com/

http://dorota.ganodermakawa.pl/