DNI KAWY I WINA

Spotkanie-na stroneSerdecznie zapraszamy na święto winobrania w Badacsony! Takie spotkania organizujemy co roku dla osób ceniących sobie te szlachetne trunki, dla miłośników Węgier i tutejszych ich tradycji. Będzie okazja wzięcia udziału w przygotowywaniu węgierskich potraw, poznania atrakcji tutejszego regionu . Największą atrakcją będzie niewątpliwie sam festyn winobrania.

Miejscem spotkania będzie uroczy pensjonat Zolkó Fogadó, leżący w jednej z najpiękniejszych części Balatonu, w regionie winnym Badacsony.

Imprezą towarzyszącą będzie w tym roku spotkanie dla osób ceniących sobie zdrową kawę, zdrowy styl życia lub związane z tym możliwości biznesowe w międzynarodowej firmie DXN, rozmowy z polskimi członkami i konsumentami produktów firmy, więc można również się trochę dowiedzieć  o kawie z reishi, grzybach leczniczych, innych produktach firmy i sposobie jej działania, ale także spotkać się z węgierskimi liderami, podzielić się doświadczeniami, zadać nasuwające się pytania.

Planowany program to między innymi:

– Festyn winobrania,
– Wspólne gotowanie w kociołku bogrács,
– Tradycyjne potrawy węgierskie z pieca chlebowego,
– Degustacja wina,
– Relaks w kąpielisku termalnym Kehidakustány,
– Zajęcia sportowe,
– Spacer do malowniczego arboretum Folly
– Warsztaty z liderami Węgier,

Przyjmujemy pomysły i propozycje uczestników. Ma być miło, niezobowiązująco i na luzie. Najważniejsze jest dobre samopoczucie!

Cena pobytu:
50zł od osoby za noc plus opłata turystyczna 450 Ft (ok.6zł)
Powitalna kolacja i obiadokolacje – 25zł
Śniadania – 15zł
Wszystkie posiłki opcjonalne
Wejściówki i przejazdy pokrywane są indywidualnie.